OLEJ DO TEKU I DREWNA EGZOTYCZNEGO 900ML - STARWAX

66,50 zł
1-2 dni robocze

Specjalny olej silna, długotrwała ochrona

Olej o wzbogaconej w ochronne składniki formule odżywia i impregnuje drewno gwarantując dłuższe działanie. Silna ochrona przed wodą, plamami, tłuszczami. Filtr anty UV zapobiega powstawaniu szarej patyny wywołanej działaniem promieni słonecznych. Zawiera olej tungowy, który gwarantuje wzmocnioną impregnację drewna. Zachowuje matowy i oryginalny aspekt drewna.

Ilość
W magazynie

 

 

 

– Bardzo długa ochrona drewna egzotycznego (tek, ipe, eukaliptus, bambus) i europejskiego (akacja, robinia, sosna).
– Zwiększona zawartość oleju z tungowca odżywia i impregnuje drewno zabezpieczając przed działaniem tłuszczu i wody.
– Silny filtr anty-UV zapobiegający szarzeniu.
– Do drewna surowego i olejowanego.

Stosowanie:
Stosować we wnętrzach, na zewnątrz.
Nie stosować w przypadku przeciwwskazań producenta wyrobu.
Produkt niebezpieczny. Należy stosować się do środków ostrożności.

Składniki:
Olejek terpentynowy: mniej niż 2% rozpuszczalników.
Przeczytać obowiązkowo przed zastosowaniem
Olej najlepiej aplikować na początku i na końcu sezonu, w miejscu zacienionym i osłoniętym przed wiatrem, w temperaturze 12° – 25°C. Zapoznać się z zaleceniami. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem.

Sposób użycia:
Przygotowanie: Powierzchnia musi być sucha i dokładnie odkurzona. Drewno brudne lub zszarzałe należy najpierw oczyścić preparatem Czyszczenie zszarzałego drewna Starwax. Drewno wcześniej olejowane należy dokładnie przeszlifować drobnym papierem ściernym i odkurzyć, zapobiegnie to ewentualnej niepożądanej reakcji chemicznej.
Małe powierzchnie: Nasączyć czystą, nie zostawiającą kłaczków szmatkę, nakładać małymi, okrężnymi ruchami. Pozostawić do wyschnięcia na 10 – 15 minut. Przetrzeć powierzchnię suchą szmatką, usuwając nadmiar produktu. Ponowić zabieg po 6 godzinach, również osuszając po 10 – 15 minutach.
Duże powierzchnie (duże stoły): Nałożyć olej obficie szerokim pędzlem, zgodnie z kierunkiem włókien drewna. Pozostawić do wyschnięcia na 10 – 15 minut. Usunąć nadmiar suchą, czystą, nie zostawiającą kłaczków szmatką. Ponowić zabieg po 6 godzinach, również osuszając po 10 – 15 minutach. Nie używać powierzchni przed upływem 24 godzin po olejowaniu, aby dobrze wyschła.

3365000437742

Related Products

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć